Nowa gra na szkolenia i wyjazdy – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu symulacji dla sektora MŚP, podmiotów niekomercyjnych i administracji samorządowej od tego roku posiadamy symulację team building: Szkoleniowe rozgrywki w nietypowym wariancie gry w paintball-gettysburg (Roboczy tytuł tej gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej odzwierciedla istotę tej sesji.)
Naszą symulację wykorzystujemy na programach z kreatywności, z zarządzania czasem a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej przeznaczenie to Szkolenia dla Coachów.

KATEGORIA GRY:
Tematyka ćwiczenia: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia symulacji: Singapur
Czas prowadzenia gry i podsumowania: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 16.
Wyposażenie do gry: namiot 2 osobowy – sztuk dziesięć, skrobak metalowy do rur – sztuk dziewięć, ekierki- sztuk siedem, trochę fasoli, paczka brzoskwiniowych mazaków, golarka damska

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Zakład Usług Metalowych “Janwent” January Scisłowski, Centrum Genetyki Medycznej Anna Latos-Bieleńska, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe INTER -TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Garex-Spedycja i Mechanika Pojazdowa Sp. z o.o., Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, MULTIDENTAL Maria i Wiesław Kierońscy S.C., Firma Lehr Katarzyna Lehr, Powiat Wągrowiecki, Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., Powiat Gostyński, Gmina Kępno, Stowarzyszenie „Język-Kultura-Tradycja-Pomostem-do-Europy”, Fundacja „Domin”, Fundacja Nowej Kultury Bęc Zmiana, Polskie Centrum Mediacji , Stowarzyszenie Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki w Warszawie, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych , Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z Pomysłami” , Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była też rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Muzyka i muzykologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy lektury:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Polak w świecie finansów-Dominika Maison
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
 • Komunikowanie strategii-Phil Jones
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Ruda Śląska, ośrodek Zbyszko, ulica Włodarzewska 2c
  Cena kursu: 2500 zł plus podatek VAT. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – cztery rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: befsztyk tatarski. Zupa: Domowy rosół z makaronem. Drugie danie: Zawijane zrazy schabowe w delikatnym sosie pieczeniowym podane z ziemniakami i surówką z białej kapusty. Deser: Creme Brulee-Francuski deser z chrupiącą skorupką cukrową.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.