Najnowsza gra na szkolenia z zarządzania – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w naszej bibliotece programów dla branży firm określanych jako SME, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od ostatniego roku promujemy grę team building: Absurdalne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Budowanie Noszy (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej wyraża przebieg ćwiczenia.)
Tą symulację realizujemy na szkoleniach handlowych, z asertywności a także na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Najczęstsze jej wykorzystanie to Imprezy Integracyjne.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka gry: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Korea Południowa
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: dwie godziny
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksymalnie 20.
Lista potrzebnego sprzętu: piłka lekarska – sztuk dziewięć, wieszak dwuhakowy – sztuk dziewięć, spinacze biurowe- sztuk sześć, trochę marakuji, paczka habrowych kredek, wieszak ruchomy

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Betoniarnia Gryczka Spółka z o.o. , AGROMEP Sp. z o. o., „BROS” Jarosław Siekański, Andrzej Górczak Spółka jawna, Toyocar J.J. Mikołajczak spółka jawna, Rolldruk Producent Etykiet Samoprzylepnych Artur Tomasz Nowaczyk, Fabryka Okien i Drzwi SAPOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DORJA-JERCZYŃSKI Sp.j., Gmina Gostyń, Gmina Ujście, Europejski Bank Inwestycyjny, Gmina Zbąszyń, „Łódzki Dom Kultury”, Fundacja Alaska, Fundacja Wydawnictwa Prószyński i Spółka, Polskie Towarzystwo Historyczne , Rzymskokatolicka Parafia pw. Marka Ewangelisty, Stowarzyszenie Konserwatywno – NarodoweKONAR, Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych , Stowarzyszenie Szkół Aktywnych, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Projektowanie (graficzne, przemysłowe, mody, tekstylne)”

LEKTURY:
Osobom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy opracowania:

• Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
  • Winston Churchill. Lider. 25 lekcji przywództwa dla odważnych menedżerów-Alan Axelrod
  • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
  • Finanse dla niefinansistów-Krzysztof Bednarz
  • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
  • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
  • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Sadkowice, zamek Jamrozowa Polana, ulica Browarna 32
    Opłata za udział: 1200 złotych plus VAT. Oferujemy opcję płatności ratalnie – dziesięć miesięcznych wpłat.
    W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tatar z Matiasa podawany na chrupiącym toście. Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Pstrąg z cytryna i koperkiem podany z peree z soczewicy i brokułami. Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.