Innowacyjna gra na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy, iż w naszej bibliotece gier dla rynku firm określanych jako SME, podmiotów nie działających dla zysku i urzędów publicznych od ostatniego roku udostępniliśmy grę biznesową: Drużynowe bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w przeprawy przez podziemne tunele (Roboczy tytuł tej zabawy jest do korekty – jednak oddaje sens zadania.)
Ninieszą symulację organizujey na treningach z mentoringu, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Typowe jej zastosowanie to Szkolenia Z Negocjacji.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Monako
Czas realizacji kompletnego modułu: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 6, nie więcej niż 20.
Lista potrzebnego sprzętu: longboard – sztuk dwie, rysik do glazury – sztuk siedem, linijki- sztuk sześć, trochę marakuji, paczka hebanowych markerów, foremka do pieczenia

REFERENCJE
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Dominika Maćkowiak, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane „ZETBEER” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Mechaniczny Tomasz Kazimieruk, Józef Kazimieruk, ESGUM ZENON SZYMAŃSKI, Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, Konińska Wytwórnia Prefabrykatów „KON-BET” Sp. z o.o., Intak Komputer Robert Baszko, Dariusz Gray, Przemysław Idziorek Sp. J., Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Kleczew, Wielkopolski Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy im. dr Władysława Biegańskiego w Chodzieży, Gmina Wągrowiec, Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka w Krakowie , Fundacja Fundusz Wieczysty Centrum Dziecięcego „Synapsis”, Klub Sportowy MAGNUM, Ośrodek Profilaktyki, Edukacji i Terapii Uzależnień „Olcha”, Stowarzyszenie „Nasz Dom” , Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 195 w Warszawie, Stowarzyszenie Samorządowe „Okęcie”, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Meteorologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom chcącym prowadzić grę rekomendujemy te lektury:

• Ja, ołówek-Leonard E. Read
  • Rynek nieruchomości. System i funkcjonowanie-Marek Bryx
  • Walka z rekinami biznesu-Aleksander Kwiatkowski, Andrej Vizjak
  • Inteligencja strategiczna-John R. Wells
  • Przyzwoitość w zarządzaniu. Jak małe gesty budują wielkie firmy-Steve Harrison
  • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
  • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Drawsko Pomorskie, hotel Aura, ulica Paryska 58
    Koszt certyikacji: 2000 PLN netto. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – jedenaście wpłat.
    W cenie szkolenia zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Drobiowe wątróbki marynowane w koniaku na grzankach pszennych. Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Pieczona pierś z kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami, szpinakiem i serem feta w sosie tymiankowo- cytrynowym, ziemniaki opiekane, ryż smażony z dymką, bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: Naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym, polane sosem czekoladowym z bakaliami i bitą śmietaną.. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.