Oryginalna symulacja na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu symulacji dla sektora małych firm rodzinnych, podmiotów niezarobkowych i administracji samorządowej od tego roku promujemy symulację biznesową: Szkoleniowe mistrzostwa w autorskim wariancie gry w windsurfing na trawie (Roboczy tytuł gry jest na razie roboczy – jednak pokazuje istotę ćwiczenia.)
Ninieszą grę stosujemy na treningach z mentoringu, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Główne jej przeznaczenie to Symulacje Negocjacyjne .

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia licencji: Singapur
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: co najmniej 8, maksimum 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: mata samopompująca – sztuk osiem, drabina przegubowa – sztuk sześć, kostki papierowe – sztuk pięć, trochę słonych paluszków, paczka palisandrowych nalepek, depilator

REFERENCJE
„Firma Kowalski” Joanna Kowalska, BST SYSTEM Robert Krzywda, „IDŹCZAK-MEBLE” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak, AFT Sp. z o.o. , PANI TERESA MEDICA SPÓŁKA AKCYJNA, Ciepło Pomiar S.C. Artur Kuźlan, Marcin Kalinowski, Utal sp. z o. o., Gmina i Miasto Pyzdry, Miasto Puszczykowo, Powiat kolski, RTM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sztuki AMABILE, AZS Środowisko Warszawa, Harcerska Fundacja Turystyczna „Pomarańczarni”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta , Stowarzyszenie „Grupa Studnia O”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Lambda , Stowarzyszenie Troski o Dziecko „Chata”, TKKF „Olszynka Grochowska”, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również organizowana na studiach podyplomowych „Rolnicze nauki ekonomiczne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom nabywającym certyfikację proponujemy poniższe książki:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Jak zwyciężać w pracy-Ken Blanchard
 • Aktywne ćwiczenia szkoleniowe. Uczenie przez doświadczanie-Mel Silberman
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Kryzys – punkt zwrotny w życiu-Guido Kreppold
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Ciechocin, pensjonat Anders, ulica Wawrzyńskiej 50
  Cena warsztatu: 2500 zł VAT zw. Proponujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się catering. Przystawka: Łosoś na placuszkach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. Zupa: Zupa po węgiersku. Drugie danie: Polędwiczki w sosie kurkowym, kopytka, zestaw surówek. Deser: Truskawki podawane z kulką lodów waniliowych. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.