Innowacyjna zabawa na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji nie działających dla zysku i administracji samorządowej od następnego kwartału promujemy grę biznesową: Komiczne rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w szczudła (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla charakter zadania.)
Tą grę polecamy na szkoleniach z finansów menedżerskich, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Dominujące jej zastosowanie to Praktyczne Treningi Z Zarządzania.

KATEGORIA GRY:
Zakres tego zadania: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia symulacji: Brazylia
Czas trwania: jeden dzień
Liczba uczestników: minimalnie 5, nie więcej niż 17.
Niezbędny sprzęt: łuki – sztuk osiem, szpachla do sztablatury – sztuk osiem, modelina- sztuk siedem, trochę kokosu, paczka siwych długopisów, nożyk do maszynki

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Anna Bolewska, TP FOOD Sp. z o.o., Studio Okno Przemysław Parzyszek, „Alkal” S.A., Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, Konwerga Sp. z o.o., KAS-BOKS sp. z o.o., Powiat Jarociński, Gmina Szamocin, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Strzelecki Ośrodek Kultury, Córki Maryi Wspomożycielki ss.Salezjanki Ośrodek Dziecięco- Młodzieżowy „Oratorium Św. Jana Bosko” , Klub Rodzin Abstynenckich „Ostoja” przy Stowarzyszeniu „WISE”, Mazowieckie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” Oddział Praski , Stowarzyszenie Artystyczne „Stara Miłosna”, Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii „Amazonki”, Stowarzyszenie Pomoc Socjalna, Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Rolnictwo tropikalne/ subtropikalne”

OPRACOWANIA:
Konsultantom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy niniejsze opracowania:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Inwestowanie w jednej lekcji-Mark Skousen
 • Od wartości do działania-Sławomir Lachowski
 • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Osobista efektywność-Björn Lundén
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień-Trapper Woods , Mark Woods

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Warlubie, pałac Harnaś Korbielów, ulica Broniewskiego 45
  Cena programu: 1500 PLN +23% VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – osiem wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Juszka grzybowa z hałuszkami. Drugie danie: Pikantna wieprzowina duszona w czerwonym winie z warzywami podana w czarce chlebowej. Deser: Krem waniliowy z gruszką, bitą śmietaną i polewą czekoladową. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .