Sesje motywacyjne – nagrodzeni słuchacze

Poniżej wymienionym osobom w pas się kłaniając dziękujemy (a ponadto wręczamy opisane niżej upominki) za włożony wysiłek na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który stworzyli nasi analitycy Maksymilian Lasocki, Władysław Gałuszka, Gerard Gancarczyk i Jeremiasz Leś na szkoleniu Konferencje Integracyjne i Team Building

  • Walenty Skrok, Broker reasekuracyjny, Kazanów, wygrywa bilet na szkolenie „ Zintegrowane planowanie w przedsiębiorstwie” lub wyjazd integracyjny i publikację „Policja Państwowa a organy władzy publicznej w polityce ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce”
  • Chrystian Komorowski, Chemik – technologia chemiczna, Kostrzyn, wygrywa bilet na szkolenie „asertywność i kontrola stresu w życiu zawodowym” lub spotkanie firmowe a dodatkowo publikację „Przełom dwoistości w pedagogice polskiej”
  • Wacław Anczok, Syndyk, Lubomierz, zapraszamy gratisowo na kurs dofinansowany „Stres: jak sobie z nim radzić i jak z niego korzystać ” lub wyjazd integracyjny a ponadto książkę „Szczep Rogate Serce”
  • Kazimierz Karch, Archeolog, Łaskarzew, zapraszamy gratisowo na trening „ wzmacnianie samodzielności nowozatrudnionych osób” lub zabawę i grę integracyjną i książkę „Podstawy konstrukcji maszyn”
  • Zbyszko Bryniak, Kontroler produkcji, Mikołajki, przyznajemy rabat na wykład „Kontrola zarządcza i kierowanie ryzykiem” lub szkolenie team building a ponadto wydawnictwo „Chłopskie źródła kultury”
  • Ludwik Borszcz, Antykwariusz, Czarny Bór, wygrywa bilet na panel dyskusyjny „zaawansowane metody reklamy Szkolenie ” lub warsztat komunikacji i współpracy a także wydawnictwo „Baromert Regionalny : analizy i prognozy. Nr 2 (16)”
  • Ksawery Chuchrowski, Rewident kontroli skarbowej, Skalbmierz, przyznajemy rabat na kurs „Samokształcenie kierowane bhp – pracodawcy i osoby kierujące pracownikami” lub warsztat komunikacji i współpracy plus książkę „Czas twórczości i refleksji-wspomnienia. Księga jubileuszowa z okazji 45-lecia pracy twórczej prof. zw. dr hab. Anieli Styś”