Najnowsza zabawa na szkolenia team building – licencja

Informujemy, że w naszym katalogu gier dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji non profit i sektora publicznego od tego roku promujemy symulację team building: Ekstremalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w łucznictwo-zawody rycerskie (Roboczy tytuł tej zabawy jest do dopracowania – natomiast wyraża fabułę zadania.)
Ninieszą grę przeprowadzamy na warsztatach z innowacyjnego myślenia, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Dominujące jej zastosowanie to Szkolenia dla Coachów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia licencji: Liechtenstein
Czas trwania (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): dwa dni
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 17.
Lista potrzebnego sprzętu: waveboard – sztuk siedem, daszek łukowy – sztuk sześć, kleje w płynie- sztuk dziesięć, trochę figi, paczka niebieskich zakreslaczy, donica

REFERENCJE
Centrum Edukacji i Terapii Logopedyczno- Psychopedagogiczno – Neuronalnej Małgorzata Kielan, „Maba Plast” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Fotis Sound” Fotios Tzokas, Firma M. K. Bartkowiak Spółka Jawna, Jan Grad sp. z o. o., Konwerga Sp. z o.o., ARKOCH P. KOCH SPÓŁKA JAWNA, OFFICE SYSTEM sp. z o.o., Powiat Turecki, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Gmina Rawicz, Centrum Kultury „ZAMEK”, Fundacja Chorych Noworodków i Wcześniaków , Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Przy Parafii Św. Marii Magdaleny, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Stowarzyszenie „Aktywnie Przeciwko Depresji”, Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Mieszkańców Domków Fińskich Jazdów, Stowarzyszenie Przymierze Rodzin, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była także przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Psychiatria i psychologia kliniczna”

LITERATURA:
Osobom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy te książki:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie-Maciej Bennewicz
 • Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji-Ann Graham, John Nash, Larry Rosenberger
 • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
 • Kompetencje a wartość przedsiębiorstwa-Grzegorz Urbanek
 • Przywództwo doskonałe-Russell E. Palmer
 • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Gniewino, pałac COS Szczyrk – Harnaś, ulica Dzieci Polskich, aleja 2c
  Opłata za uczestnictwo: 3000 złotych plus VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Karkówka nadziewana wędzonką z czerwoną węgierską papryką . Zupa: Staropolski Żurek podawany z jajkiem i kiełbas. Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Sorbet malinowy z kawałkami truskawek i wiórkami czekolady. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.